Rehabilitační infrasauny do školek a školy

Děti navštěvující mateřské školy, jejichž zřizovatelem je městský obvod Mariánské Hory a Hulváky, můžou využívat rehabilitační infrasauny se solnou terapií. Toto zdravotnické vybavení je určeno nejen pro relaxaci, ale současně je jednou z možností jak podpořit imunitu dětí. Vedení městského obvodu se starostou Patrikem Hujdusem nechalo infrasauny nainstalovat do všech školských zařízení v obvodu, mají jej tedy k dispozici nejen mateřinky, ale taky Základní škola Gen. Janka, ve které je infrasauna využívána především žáky prvního stupně.

Příspěvek je součástí seriálu s názvem
Co se dá stihnout za 24 měsíců ve funkci – souhrn toho nejdůležitějšího, co prosadilo bývalé vedení obvodu za uplynulé dva roky

Od listopadu 2018 do listopadu 2020 byla ve vedení městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky koalice NEZÁVISLÍ, KDU-ČSL, Ostravak, KSČM a SPD (později Trikolóra), v jejímž čele stál starosta Patrik Hujdus. Ačkoli se po volbách některým zdálo, že tento slepenec několika stran a hnutí nebude fungovat, opak byl pravdou. Za uplynulé dva roky společného působení na radnici se toho podařilo mnoho. A protože dva roky tvoří dvacet čtyři měsíců, vybrali jsme právě dvacet čtyři témat, které stojí za zmínku připomenout.

Po představení všech budou čtenáři nezpravodaje.cz mít možnost hlasovat v anketě, který z úspěchů a zrealizovaných myšlenek je podle nich pro městský obvod Mariánské Hory a Hulváky nejvýznamnější, případně se kterým se nejvíce ztotožňují a jsou za něj rádi. Ze všech hlasujících následně vylosujeme deset, kteří získají drobné poděkování za účast v anketě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *